آخرین خبرها

طلبه برتر رشته قرائت مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب جهان اسلام

 مدیران و همکاران اوقاف خراسان ، و معاونت فرهنگی اجتماعی و مسئول مرکز نخبگان و استعداد های برتر و مشاور مدیر  حوزه علمیه خراسان به همراه جمعی از اساتید  وفضلاء حوزه علمیه خراسان ، هفتم اردیبهشت‌ماه، در محل فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد از برگزیدگان مسابقات قرآن طلاب جهان اسلام استقبال و تجلیل کردند.

مهدی تقی‌پور از طلاب حوزه علمیه مشهد  قاری و نفر اول رشته قرائت در مسابقات قرآن طلاب جهان اسلام  می باشد .برتر مسابقات قرآنی

بنا بر این گزارش، نفرات برتر مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب جهان اسلام پس از کسب عناوین ممتاز اولین دوره از این مسابقات و دیدار با رهبر معظم انقلاب روز هفتم اردیبهشت  از تهران به مشهد عزیمت نمودند  و مورد استقبال جامعه قرآنی مشهد و اساتید  ، فضلاء و مسئولین حوزه علمیه مشهد   قرار گرفتند.

 

در این مراسم خانواده، قاریان، مسئولان و فعالان قرآنی از جمله حجت‌الاسلام والمسلمین نوایی، معاون فرهنگی‌ اجتماعی حوزه علمیه خراسان ، حجت‌الاسلام احمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی و حجت‌الاسلام کاظمی‌نسب، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی حضور داشتند.

یادآور می‌شود، اولین دوره از مسابقات قرآن طلاب جهان اسلام، دوم تا ششم اردیبهشت‌ماه جاری با حضور بیش از ۵۰ طلبه قرآنی از سراسر جهان در شهر مقدس قم برگزار شد و در آن مهدی تقی‌پور، از طلاب حوزه علمیه مشهد و حسین‌ خانی بیگدلی از کاشان به ترتیب مقام‌های اول رشته قرائت و حفظ قرآن کریم را کسب کردند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمام حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور می باشد.