آخرین خبرها

محکومیت شهادت شیخ نمر و اعلام انزجار از آل سعود

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا

شهادت مجاهد نستوه، عالم عامل وروحانی عالی رتبه شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر باقر النمر توسط عمال مزدور و سفاک وهابیت سعودی قاطبه مسلمانان جهان را داغدار و متأثر نمود.
شیخ نمر مجاهدی وارسته از تبار آزادگان بود که به جرم محبت اهل بیت رسول الله(ص) و تلاش برای احیای حقایق فراموش شده انسانی و اسلامی بیش از دو سال است که در زندان خصومت و جهالت وهابیت معلون در اسارت و شکنجه به سر می‌برد صبح دیروز به همراه چند تن از ارادتمندان و حقیقت جویان با حکم مفتی دجال صفت سعودی اعدام گردیدند.
این اقدام خباثت بار که بی‌شک به تحریک ایادی استکبار و صهیونیست برای تشدید اختلافات درون دینی امت اسلامی و تفرقه میان شیعیان و اهل سنت رخ داده است بر هوشیاری مسلمین جهان خواهد افزود و به فضل‌الهی و حرمت و قداست خون پاک شهدا روح وحدت و حقیقت طلبی را بیش از پیش در میان جوامع مسلمان خواهد دمید.
این ضایعه مؤلمه را به محضر حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه)‌ و نایب بر حق ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(دامت برکاته) و مراجع عظام تقلید وعموم امت مسلمان در اقصی نقاط جهان تسلیت عرض می نماییم و این حرکت مذبوحانه را محکوم وخواهان رسیدگی به این جنایت هولناک آل سعود از سوی دادگاه‌های بین المللی هستم.

 

در همین راستا مراسم محکومیت این اقدام مذبوحانه با همکاری اداره اوقاف نیشابور در  مکان های زیر برگزار می شود:

*  امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) شهر درود   – مورخ ۹۴/۱۰/۱۵  بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء

سخنران :   حجت الاسلام میر صالحی ( مدیر حوزه علمیه )

*  مسجد جامع شهرستان نیشابور – مورخ۹۴/۱۰/۱۵  به همراه اقامه نماز مغرب و عشاء

سخنران:  حجت الاسلام و المسلمین  رجائی ( امام جمعه موقت شهرستان نیشابور )

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمام حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور می باشد.