آخرین خبرها

برندگان مسابقه زائر محروق(ع)

 

برندگان مسابقه زائر محروق -در ۳ ماهه شهریور ،مهر و آبان  – اعلام شد.

مسابقه محروق  2

به گزارش مدیر مرکز فرهنگی امامزاده محمد محروق (ع)، مسابقه زائر محروق، از طریق ویژه نامه تخصصی امامزاده محمد محروق (ع) و در فضای مجازی ، در اختیار علاقه مندان و زائرین قرار گرفته است تا ضمن تبیین آن امامزاده جلیل القدر ، جایگاه و شآن آن امامزاده را به تمام هم وطنان بشناسانیم.

* باید اشاره کنیم که در سه ماهه اخیر حدود ۱۰۰۰ نفر از هموطنان در این مسابقه – به صورت پیامکی -شرکت نموده اند ، که طبق قرار و روش مسابقه  ، در هر ماه به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی تعلق می گیرد.

* پسندیده افزود: با توجه به هفته وقف، اسامی منتخبین و برندگان مسابقه زائر محروق (ع) در سه ماه : شهریور  – مهر – آبان  به قید قرعه از این عزیزان انتخاب و به شرح زیر معرفی می شوند.

*** نکته قابل توجه این است که مقرر شده است با توجه به استقبال و توجه علاقمندان و زائرین ، در پایان هر دوره سالانه، به قید قرعه به چند نفر از هموطنان هدایای ویژه تعلق بگیرد ؛ که در این مرحله  برای هر یک افراد که در طول سال در مسابقه شرکت کرده -و منتخب نشده و یا شده اند –  شانس برنده شدن مجدد خواهد بود.

توجه : 

– علاقمندان به شرکت در مسابقه ماهانه زائر محروق و شرکت در قرعه کشی هر ماه ، می توانند جهت مشاهده سوالات به صفحه مسابقات مراجعه نمایند و یا اینجا را کلیک نمایند تا فایل مورد نظر را مشاهده نمایند.

– افرادی که در ماه های گذشته در مسابقه شرکت کرده اند امکان شرکت مجدد برایشان نمی باشد و در صورت ارسال پیامک اتومات در سامانه حذف خواهند شد.

 

اسامی برندگان مسابقه زائر محروق(ع):

برندگان مسابقه محروق

 

۲ نظر

  1. فاطمه سلطان اسفندانی

    سلام جوایز برندگان مسابقه زائر محروق کی واریز میشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمام حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور می باشد.