آخرین خبرها

مسابقه مسابقه مسابقه وقف

مسابقات فرهنگی به مناسبت  هفته وقف

جهت گسترش و ترویج فرهنگ وقف و معرفی خدمات ارزشمند واقفان و خادمان عرصه وقف و تشویق عموم مردم به این سنت حسنه، - با مدیریت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور  مسابقات کتابخوانی، مقاله نویسی ، عکاسی  ، پیامکی بهترین جمله و  انشاء در مدارس – با موضوع وقف ، آثار و رویکرد وقف در اجتماع و فرهنگ –  برگزار می شود.

*** برگزاری مسابقه پیامکی بهترین و زیباترین جمله با موضوع وقف جهت شرکت در مسابقع جمله مورد نظر را تا مورخ  ۹۳/۱۰/۱۰ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۱۴۵۱۱۲ ارسال نمایید.  اسامی برندگان در سایت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور  www.awqafneyshabur.com  اعلان خواهد شد.

 *** برگزاری  مسابقه کتابخوانی با موضوع وقف در هفته وقف.

  • مشتاقان و علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل کتب و بروشور مسابقه به سایت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور  awqafneyshabur.com  – صفحه بروشور و کتاب مراجعه نمایند.
  • شرکت کنندگان فرصت دارند پاسخنامه را تا مورخ ۹۳/۱۰/۱۵ به اداره اوقاف به آدرس بلوار گلها نبش گلهای ۳ یا به پست الکترونیکی سایت به نشانی awqafneyshabur@gmail.com ارسال نمایند.
  • سوالات مسابقه برگرفته از کتابچه های « وقف تا ابد…» – «وقف احسان ماندگار» و بروشور های۱ و ۲ «وقف چشمه همیشه جاری» می باشد. که در مورخ ۹۳/۱۰/۱۰ در سایت بارگذاری خواهد شد.

 

***  برگزاری مسابقه  مقاله نویسی

  • با موضوعات: آثار و نقش وقف در فقرزدایی از جامعه، آثار فرهنگی،اخلاقی، اجتماعی و تقویت محبت در بین مردم، احیای موقوفات، نقش وقف در ترویج و بسط تعالیم دینی، شناسایی فرصت و تهدیدهای وقف و موقوفات.-
  • مشتاقان و علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه؛ مقالات خود را تا ۹۳/۱۰/۱۵ به اداره اوقاف شهرستان نیشابور ارسال نمایند.
  • مقالات باید تایپ شده و حداقل ۲۰ صفحه باشد و قواعد و قوانین کلی در مقالات رعایت شود.

***  انشاء با موضوع وقف

با همکاری اداره آموزش و پرورش در مدارس سطح شهرستان زنگ وقف نواخته می شود و به دانش آموزان انشاء با موضوع وقف به عنوان موضوع انشاء هفته در دستور کار قرار گرفت..

۴ نظر

  1. سلام.آیا امکان شرکت از شهرهای دیگه هم در مسابقه کتابخوانی تون هست؟اگر امکانش هست لطفا فایل منبع همراه با سوالات رو در سایت جهت دانلود قرار بدین و یه ایمیل هم بدین تا بتونیم پاسخ هارو ایمیل کنیم.

  2. سلام.لطفا سوالات رو بارگزاری کنین.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمام حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور می باشد.