آخرین خبرها

فعالیت ها و مسابقات

مسابقه زائر محروق

مسابقه محروق  2

مسابقه زائر  محروق ، با هدف تبیین و شناخت زائرین و مسافرین با امامزاده محمد محروق (ع)  می باشد که علاقمندان می توانند با ارسال پیامک رمز جدول مسابقه ، در قرعه کشی این مسابقه بزرگ سالانه شرکت نمایند. مسابقه زائر ، برگرفته از بروشور امامزاده محمد محروق (ع) و اطلاعات درج شده در سایت اداره اوقاف نیشابور  به آدر س ... بیشتر بخوانید »

اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی وقف

25

مسابقه کتابخوانی وقف که با استقبال ۳۸۹ نفر از همشهریان و هم کشوری های گرامی واقع شد ، تصحیح و از بین برندگان به قید قرعه به ۱۰ نفر از افرادی که امتیاز کسب کرده بودند هدیه ای در قالب بسته فرهنگی تعلق گرفت که  برندگان عبارتند از : گلچره احمدی – لیلا برزگر رضائی- ازرم مجیدی- الهام سادات گل ... بیشتر بخوانید »

مسابقه بزرگ کتابخوانی وهابیت

hafteh-ketab

با عنایت به اهمیت آگاهی اقشار  مختلف بخصوص خانواده و جوانان در حوزه اعتقادی و آشنایی هر چه بهتر با راهکارهای مقابله با انحراف های اعتقادی وهابیت … هدایا: ۱۰ کمک هزینه سفر عتبات عالیات ۱۴ ربع سکه بهار آزادی ۱۰۰ جایزه نقدی ۱۰۰ اشتراک رایگان یکساله طرح خدماتی – رفاهی و … توزیع رایگان کتاب و فرم مسابقه در ... بیشتر بخوانید »

سوالات مسابقه کتابخوانی وقف

25

مسابقه کتابخوانی با موضوع وقف در هفته وقف.   سوالات مسابقه برگرفته از کتاب های « وقف تا ابد…» – «وقف احسان ماندگار» و بروشور های«وقف چشمه همیشه جاری» می باشد. مشتاقان و علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل کتب و بروشور مسابقه به سایت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور  awqafneyshabur.com  – صفحه بروشور و کتاب مراجعه نمایند. ... بیشتر بخوانید »

مسابقه مسابقه مسابقه وقف

00

مسابقات فرهنگی به مناسبت  هفته وقف جهت گسترش و ترویج فرهنگ وقف و معرفی خدمات ارزشمند واقفان و خادمان عرصه وقف و تشویق عموم مردم به این سنت حسنه، - با مدیریت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور  مسابقات کتابخوانی، مقاله نویسی ، عکاسی  ، پیامکی بهترین جمله و  انشاء در مدارس – با موضوع وقف ، آثار و ... بیشتر بخوانید »

نتایج آزمون رشته حفظ خواهران – مرحله مقدماتی

حفظ

نتایج آزمون رشتهحفظ خواهران – مرحله مقدماتی در راستای برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم و شرکت ۳۱۳ نفر از خواهران حافظ قرآن کریم در مقطع بزرگسالان ، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور در تاریخ۹۳/۸/۸ در محل تکیه ابوالفضلی ، اقدام به برپایی آزمون شفاهی رشته حفظ ( ۵ جزء- ۱۰ جزء- ۲۰ جزء  و کل قرآن ) ... بیشتر بخوانید »

زمانبدی مسابقات قرآن کریم – بزرگسالان

مسابقات قرآن 93

زمانبندی  سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم- مقطع بزرگسالان-  در شهرستان نیشابور و فیروزه به شرح زیر اعلام می شود: مسابقات شهرستان نیشابور ( در محل تکیه ابوالفضلی): - رشته مفاهیم :     مرحله مقدماتی( ۹۳/۸/۲ ساعت ۹ صبح )     –   مرحله شهرستانی( ۹۳/۸/۲۲   ساعت ۹ صبح) - رشته حفظ خواهران:   مرحله مقدماتی ... بیشتر بخوانید »

مسابقه کتابخوانی ویژه محرم

D2

اداره اوقاف و امور خیریه در راستای تبلیغ باور های دینی و عمل به سبک زندگی ائمه اطهار (ع) و گسترش فرهنگ و بصیرت عاشورایی، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «سبک زندگی حسینی» نموده است که در انتهای کتاب مذکور ۳۰سوال طرح و پاسخنامه قرار داده شده است . -علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند به اداره اوقاف ... بیشتر بخوانید »

مسابقه کتابخوانی غدیر

3

  اداره اوقاف و امور خیریه در راستای تبلیغ و گسترش فرهنگ غدیر، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «غدیر درس زندگی» نموده است که در انتهای کتاب مذکور ۴۰سوال طرح و پاسخنامه قرار داده شده است . -علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور مراجعه نموده و یا از بقاع و ... بیشتر بخوانید »

تمام حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور می باشد.