آخرین خبرها

وقف و امور خیریه

وقف های جدید شهرستان نیشابور – سال ۱۳۹۴

22

در سالی که  کارمندان و کارکنان اوقاف، سال خود را با شعار « احیا و بهره بری موقوفات و بقاع متبرکه و ترویج معارف قرآن با همدلی و همزبانیمدیران و کارکنان» آغاز نمودند ، همت و همراهی افراد خیر و نیک اندیش نیشابوری ، گامی بود برای ثبت ۱۶ وقف در ۳ ماهه اول سال ۱۳۹۴  شماره واقف موضوع وقف نیت ارزش ۱ عباسعلی ... بیشتر بخوانید »

جوان ترین واقف نیشابور

06

جدید ترین وقف توسط جوان ترین واقف نیشابور در سال ۹۳ ثبت شد. آقای محمد کابلی متولد سال ۱۳۴۷ هـ. ش یک باب مغازه را وقف نمودند که جوانترین واقف سال ۹۳ می باشند. ارزش ریالی این وقف ۱۰۰ میلیون تومان می باشد. این واقف خیر اندیش نیت خود را از این وقف خاص، برای بیماران بخش دیالیز بیمارستان ۲۲ ... بیشتر بخوانید »

۴ وقف جدید در هفته وقف در نیشابور

vorodi

۴ وقف جدید همزمان در هفته وقف توسط واقفین خیر اندیش نیشابوری به ثبت رسید.  به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف نیشابور،در هفته وقف چهار وقف جدید در این شهرستان توسط خیرین به ثبت رسید که اولین آن توسط زهرا زردادی شامل یک ساعت آب از قنات بایره بهارستان و اراضی آن به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال جهت اموربقعه متبرکه ... بیشتر بخوانید »

وقف های سال ۱۳۹۳- ابتدا تا آبان

00

  وقف های سال ۹۳ وقف و صدقه جاری در اسلام آن قدر مهم است که اهل بیت عصمت و طهارت در این جهت نیز اسوه دیگران بوده و هستند و رهنمود آن ذوات قدسی در اهتمام به وقف آن است که این صدقه جاری را همتای مصحف علمی و ولد صالح قرار داده و آن را در ردیف میراث ... بیشتر بخوانید »

دوازدهمین و سیزدهمین وقف نیشابور توسط دوبانوی نیشابوری

vaghfسایت-1

دوازدهمین وسیزدهمین وقف سال جاری درنیشابور توسط  دو بانوی نیشابوری در روستای ماروسک این شهرستان به ثبت رسید. به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف وامور خیریه ی نیشابور، معصومه ماروسی قطعه زمینی به متراژ۱۴۰مترمربع  وکوکب ماروسی قطعه زمینی به متراژ۲۴۲مترمربع  از اراضی سوهان درروستای ماروسک شهرستان نیشابوررا وقف پشتیبانی هزینه های مسجد وحسینیه ی امام حسن مجتبی(ع) این روستا نمودند. ... بیشتر بخوانید »

دو وقف جدید به ارزش ۴۴۰ میلیون ریال در شهرستان نیشابور

g

همزمان با ایام محرم دو وقف جدید به ارزش ۴۴۰ میلیون ریال در شهرستان نیشابور به ثبت رسید. به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف نیشابور، همزمان با ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) دو وقف توسط سه واقف نیشابوری به ارزش ۴۴ میلیون تومان در دو روستای اردلان و معموری این شهرستان صورت پذیرفت. این گزارش می افزاید واقفین نیک اندیش ... بیشتر بخوانید »

تمام حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور می باشد.